Najlepsze licea - brązowa szkoła 2022

Psycholog szkolny

mgr Ilona Karnicka

Głównym adresatem wszelkich moich działań jako psychologa w szkole jest uczeń. Jeżeli, więc jesteś uczniem tej szkoły, chcesz się dowiedzieć lub masz poczucie, że dotyczy Cię któryś z poniższych problemów:
Nie wiesz jak właściwie budować relacje, masz trudności z przestrzeganiem zasad w szkole, masz problemy emocjonalne i osobowościowe: lękliwość, nieśmiałość, masz trudności w nauce, kontaktach z innymi osobami, obserwujesz u siebie częste objawy somatyczne: bóle głowy, bóle brzucha, zaburzenia snu i łaknienia, masz problemy z kontrolowaniem swoich emocji: jesteś agresywny, alienujesz się, często wchodzisz w konflikty, lekceważysz polecenia itd., często odczuwasz stres, masz myśli samobójcze, doświadczasz sytuacji kryzysowych: śmierć kogoś bliskiego, rozwód rodziców, choroba własna lub kogoś w rodzinie (w tym choroba alkoholowa), przeniesienie do nowej szkoły, przeprowadzka i inne, jeśli czujesz, że coś zagraża Twojemu życiu, zdrowiu i bezpieczeństwu, masz ochotę podzielić się swoimi wrażeniami z ciekawej wycieczki, podróży, nie wiesz kogo zapytać o daną sprawę lub kogo poprosić o pomoc, zwyczajnie chcesz porozmawiać o tym co Cię denerwuje, albo tym co cieszy, oraz w każdej innej sprawie…

Przyjdź lub napisz do mnie, a wspólnie znajdziemy jakieś wyjście z sytuacji.

Godziny pracy:

poniedziałek wtorek środa czwartek piątek

8.30 – 13.30

13.30-14.15   dodatkowa konsultacja

8.30-14.00

 

9.45 - 15.15

15.20 - 16.20 - grupa wsparcia dla młodzieży

8.30-14.25

14.25-15.25 rewalidacja 

 

7.55 - 8.55 - rewalidacja 

9.00 – 13.00

(ruchoma)

e-mail:

1lo.psycholog@rumia.edu.pl

Konsultacje dla rodziców w godzinach urzędowania oraz w innych terminach po wcześniejszym uzgodnieniu. 

Zapraszam do mojego gabinetu (pokój nr 2, wejście z I piętra lub przez drzwi zewnętrzne od strony parkingu).

TYDZIEŃ DBANIA O RELACJE

Od najbliższej środy rusza TYDZIEŃ DBANIA O RELACJE. To już druga edycja projektu powstałego ze współpracy z Fundacją Dam o Mój Zasięg - Szkoła Odpowiedzialna Cyfrowo. W ramach tego tygodnia wspólnie z Samorządem Uczniowskim zaplanowaliśmy dla Uczniów, Rodziców i Nauczycieli wspólne aktywności. Będzie się działo! Śledźcie nas na szkolnym Facebooku i Insagramie oraz zaglądajcie do dziennika elektronicznego Librus. 

Do zobaczenia! 

GRUPA WSPARCIA DLA MŁODZIEŻY

Zapraszam serdecznie na grupę wsparcia wszystkich chętnych uczniów. Pierwsze zajęcia ruszają od następnej środy - 9 listopada. 

Do zobaczenia!